2ο ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

2ο ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

1ο ΘΕΜΑ : «Διακοπή μαθήματος για όλες τις τάξεις του σχολείου»

Σας ενημερώνουμε ότι, προκειμένου οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας να λάβουν μέρος σε σεμινάρια που διοργανώνονται από τη Σχολική Σύμβουλο της 5ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής, το σχολείο μας θα παραμείνει κλειστό σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

v  Την Τετάρτη 11 Οκτωβρίου 2017 δεν θα προσέλθουν στο σχολείο μόνο οι μαθητές της Α΄ τάξης του σχολείου.

v  Την Πέμπτη 12 Οκτωβρίου 2017 δεν θα προσέλθουν στο σχολείο μόνο οι μαθητές της Β΄ τάξης του σχολείου.

v  Την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2017 δεν θα προσέλθουν στο σχολείο μόνο οι μαθητές της Γ΄ τάξης του σχολείου.΄

v  Την Πέμπτη 19 Οκτωβρίου 2017 δεν θα προσέλθουν στο σχολείο μόνο οι μαθητές της Δ΄ τάξης του σχολείου.

v  Την Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017 δεν θα προσέλθουν στο σχολείο μόνο οι μαθητές της Ε΄ τάξης του σχολείου.

v  Την Πέμπτη 2 Νοεμβρίου 2017 δεν θα προσέλθουν στο σχολείο μόνο οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης του σχολείου.

2ο ΘΕΜΑ : «Λειτουργία Πρωινής Ζώνης »

Ενημερώνουμε τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών του Σχολείου μας ότι από τη Δευτέρα 9- 10-2017 λειτουργεί τμήμα πρωινής Ζώνης στο σχολείο μας.

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ