12ο ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

1ο ΘΕΜΑ : «Παράδοση βαθμολογίας 2ου τριμήνου».

Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη, 21 Μαρτίου 2018 και ώρα 13:15΄μ.μ., θα παραδοθούν οι βαθμοί των μαθητών, για το 2ο τρίμηνο, στους Γονείς και Κηδεμόνες. Για τις τάξεις Α και Β θα γίνει μόνο ενημέρωση από τους εκπαιδευτικούς.
    Για να διαβάσετε την ανακοίνωση πατήστε εδώ.

2ο ΘΕΜΑ : «Σχολική γιορτή για την επέτειο της 25ης Μαρτίου».

Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή, 23 Μαρτίου 2018 και ώρα 8:30΄ π.μ., θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Εκδηλώσεων η σχολική γιορτή για την επέτειο της 25ης Μαρτίου από τους μαθητές της Α΄ και της ΣΤ΄ τάξης.
     Η διάρκεια της γιορτής θα είναι περίπου μία ώρα. Το Ολοήμερο Τμήμα του Σχολείου δε θα λειτουργήσει.
     Για να διαβάσετε την πρόσκληση πατήστε εδώ.

Για να διαβάσετε το πρόγραμμα πατήστε εδώ.

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ