ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Β΄ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2020-21

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με την υπουργική εγκύκλιο Φ.7/28551/Δ1/10-03-2021 του ΥΠΑΙΘ η βαθμολογία Β΄ Τριμήνου Σχολικού Έτους 2020-21 θα σας σταλεί όπως και του Α΄ Τριμήνου λόγω covid-19 ηλεκτρονικά μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στα mail σας που έχετε δηλώσει στο myschool του σχολείου μας.

Οι εκπαιδευτικοί των τάξεων Α΄ και Β΄ θα σας ενημερώσουν τηλεφωνικά ή μέσω τηλεδιάσκεψης για την πρόοδο των παιδιών σας προς αποφυγή συγχρωτισμού.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ