ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Διεύθυνση, το Διδακτικό και Μαθητικό Δυναμικό του 145ου Δημοτικού Σχολείου Αθηνών, ευχαριστούμε ιδιαιτέρως θερμά:

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 145ου Δημοτικού Σχολείου Αθηνών που με δικές τους προσωπικές και υλικές ενέργειες υλοποιήθηκαν και υλοποιούνται προς το σχολείο μας τα εξής:

1. Η δωρεά και προσφορά βασιλόπιτων προς τους μαθητές και εκπαιδευτικούς του σχολείου μας με το σχετικό δώρο στους τυχερούς κάθε τμήματος. (24-02-2022)

2. Η ψυχαγωγία και διασκέδαση κάθε τάξης με ατραξιόν και κλόουν τις απόκριες στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας (4-03-2022)

3. Η διαδικασία της επικείμενης φωτογράφισης όλων των μαθητών/τριών του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί στις 10-03-2022.

Αξίζει να αναφέρω όλα τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, συμπαρίστανται σε κάθε ενέργεια και έργο του σχολείου.

Τους ευχαριστούμε θερμά και εκφράζουμε τα συγχαρητήριά μας.

Ευχαριστούμε επίσης θερμά όλους εσάς τους γονείς των μαθητών μας, που και με τη δική σας συμμετοχή και συμπαράσταση προς το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων βοηθάτε στην υλοποίηση έργων του σχολείου.

Οι ευγενικές αυτές ενέργειές σας, ενδυναμώνουν τη συνεργασία Σχολείου – Γονέωνκαι συντελούν σημαντικά στην αναβάθμιση, αποτελεσματικότητα και την ποιότητα άσκησης του παιδαγωγικού και διδακτικού μας έργου.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ                                ΤΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Διαμαντόπουλος Θεόδωρος