EΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ 145ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ Στην Αθήνα και στο γραφείο του Εκπαιδευτικού Προσωπικού του 145ου Δημοτικού Σχολείου Αθηνών, ημέρα Παρασκευή 24 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 13:15 π.μ. συνήλθε μετά από πρόσκληση του Διευθυντή του Σχολε

Παρακαλούνται οι Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών μας καθώς και κάθε τρίτο πρόσωπο που έχει έννομο συμφέρον (π.χ. ενημέρωση γονέων, προσκόμιση δικαιολογητικών, λήψη βεβαιώσεων ή πιστοποιητικών κ.λ.π.), θα προσέρχονται εντός της Σχολικής Μονάδας υποχρεωτικά με τη χρήση μάσκας και κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού με την διεύθυνση ή τους διδάσκοντες.

Σύμφωνα με το Υγειονομικό Πρωτόκολλο οι εμβολιασμένοι θα εισέρχονται με αρνητικό selftest και οι μη εμβολιασμένοι με αρνητικό Rapidtest.

Ο Διευθυντής θα δέχεται προς εξυπηρέτηση το κοινό μετά το πέρας του πρωινού διδακτικού ωραρίου και ώρες από 13:30 έως και 15:00 μ.μ.

Αθήνα 01-03-2022

Διαμαντόπουλος Θεόδωρος